×

هشدار

JUser: :_load: ناتوان در تشخیص کاربر با شناسه: 559

درباره شرکت کاوش داده پردازان

برند كى دی تى يک برند كاملا ايرانى و رجيستر شده از نظر نام و لوگو در ايران به صورت بين المللى مى باشد كه تمامى تجهيزات شبكه آن در ايران و سايتهای توليدی اين كمپانى توليد مى شود. دوربين ها و تجهيزات ضبط اين شركت تحت ليسانس كمپانى های مادر صنعت در كنار ديگر برندهای معتبر جهانى گردآوری و توليد مى گردد.

مجموعه كاوش داده پردازان در سال ١٣٧٥ در تهران با نام شركت ارائه دهنده خدمات اينترنت شروع به كار نمود كه در ادامه، فعاليت خود را در زمينه ارائه راهكارهای شبكه در سال ١٣٨٠ تغيير داد. اين شركت از سال ١٣٨٢ فعاليت گسترده ای را در زمينه سيستم های حفاظتى و نظارتى آغاز نمود كه عمده اين فعاليت ها شامل طراحى و اجرای پروژه های نظارت تحت شبكه مبتنى بر سيستم های وايرلس بود. در ادامه بنا بر صلاحديد مديران مجموعه، خط مشى شركت به سوی توليد تجهيزات مورد نياز پروژه های اجرايى تغيير يافت.

در نهايت با توجه به موفقيت های حاصله در انجام پروژه های شركت، تصميم به عرضه محصولات توليدی در بازار ايران از سال ١٣٨٩ گرفته شد كه حاصل آن استقبال گسترده هموطنان در ايران و پس از آن در كشورهای همجوار بوده و اكنون سايت های توليدی اين شركت در استان تهران قادرند تا با هدف مشاوره، تامين تجهيزات، ارائه و پياده سازی راه حل های جامع و يكپارچه، مطابق با تقاضای مشتريان، نياز داخل به تجهيزات PoE را پاسخگو باشند و توأمان در زمينه توليد سفارشى تجهيزات PoE برای بازار داخل و خارج فعاليت نمايند.

اكنون با عنايت به لطف پروردگار توانسته ايم خط مونتاژ دوربين های شبكه و دستگاه های NVR را نيز برای اولين بار در ايران راه اندازی نماييم. لازم به ذكر است كه كسب تمامى اين موفقيت ها را مرهون استقبال و لطف صميمانه شما مصرف كنندگان و توزيع كنندگان گرامى مى دانيم و به همين دليل همه تلاش خود را صرف ارائه كيفيت و خدمات پس از فروش گسترده تر و ايده آل تر برای شما بكار مى گيريم. اميد است هر روز با ارائه خدماتى نوين و كارآمدتر، در جهت رضايتمندی و آسودگى شما گام برداريم.

 

  • تهران، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، پلاک 337، واحد6
  • 13 - 11 73 69 77 21 98+
  • 51 37 26 77 21 98+
  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
Top